Kalėdiniai kavelės rinkinukai

Šiemet Kalėdos tikrai bus kitokios. Ir nors labai tikėtina, kad jas sutiksime tik savo šeimos rate, namuose, palepinti saviškius vis tiek galime. Juk taip smagu nusiųsti kažką skanaus, gardaus ar savo gaminto ir taip praskaidrinti nuotaiką giminaičiams ar draugams.

Kavelė siūlo pabandyti nustebinti Jums svarbius žmones šventiniais kavelės rinkinukais. Dovanoti šviežios kavos kvapą ryte, neįprastus skonius, malonias emocijas – tikrai smagu. Paruošėme Jums tris rinkinukus.

„4 avelės“ tai visų mūsų kavelių rinkinukas. Mėgaukitės skonių įvairove, nuo klasikinės Brazilijos iki egzotinės Tanzanijos. Šokoladas, prieskoniai, uogos, riešutai. Tai geriausia proga paragauti įvairios kavos, palyginti ir suprasti, kuri gi šalis ar regionas yra labiau artimas. Apie visas kavas plačiau skaitykite čia.

Rinkinukas „Klasika“. Mėgaukitės klasikiniais kavos skoniais su Brazilijos ir Kosta Rikos pupelėmis. Brazilija – intensyvi, Kosta Rika – švelni ir lengva. Rinkinuke esančios Balta ir Juoda avelės tikrai patiks labiau klasikinius skonius mėgstančiam kavos mylėtojui. Tikrai tiks ir tiems, kas mėgsta kavą su pienu.

„Vaisiai ir uogos“. Tai uogų ir vaisių poskoniais pasižyminčios Kolumbijos ir Tanzanijos kavos. Manome, kad tokios kavos patiks jau patyrusiam kavos mylėtojui, mėgstančiam atradimus ar šiek tiek gaivios rūgštelės kavoje.

Kalėdų proga, visiems perkantiems rinkinukus iki gruodžio 7-os dienos, pridėsime ir mielą, Astos Butėnienės kurtą, atviruką. Galėsite jame užrašyti savo palinkėjimą, sveikinimą ar mini laiškutį.